Mikroçipli Kedi

whitegirlmia

Kedisind mikroçip taktıran var mi kim takıyor fiyatları nasıl?

7 CEVAP

Warriorsans

Tarım ormanda 50 tl ben orada taktırıcam kuduz aşısı da 5 tl falan gidince yaptırıcaz

ozge1985

İlçe Tarım çip takıyor. Bulundugunuz ilçenin yada etrafınızdaki ilçe tarımları arayın derim. Ben 65 tl ye karne dahil Bağcılar İlçe tarımda yaptırdım. Daha 3 aylıktı bır sıkıntı yaşamadık. Hıc aglamadı da kedım. Bayrampaşa İlçe Tarım 60 tl ye takıyor mesela.

ozge1985

Veterinerim 250 tl demişti

Palyaco

Veterinerler 250 tl den basliyor

selinay41

Tarım ormanda yaptırmak istiyorum ama günlerdir ulaşamıyorum telefonu açan yok şuanlık veterinere 250 TL verecek bütçem de yok :(

Muezzabalim

Beş altı ay evvel tarım orman da taktırdım kuduz aşısı ile birlikte 47.75 ₺ ödedim . Randevusuz direkt gelebilirsiniz dediler öyle gitmiştik biz.

Bulunduğunuz bölgelerin ilçe tarımina gidin ben farkli gittistim ama yine de 65 tl gibi bi fiyata cip taktilar kuduzu da 10 tl ye yaptilar. Kuduz icin bi dahakine kendi ilce tariminiza gidin dediler