Mamayı Dolaba Koymak

miyav88

arkadaşlar yaz olduğu için hava çok sıcak ve mamanın bozulması olağan bu yüzden mamayı 3 derecelik buzdolabına koysam bir sorun olur mu sizce

2 CEVAP

Lucky0

izlediğim bir videoda bir kadın da öyle yapıyordu veteriner hekime sormuş o da sıkıntı olmaz demiş ben de sıkıntı olacağını sanmıyorum

selinay41

bence kuru mamanın oda sıcaklığında durmasında bir sıkıntı yok ama yaş mama malt ve vitamin tarzı ürünleri buzdolabına koyabilirsiniz