Kedim Yarın Kısırlaşıyor

Mia_____

Merhabalar , kedim yarın kısırlaşıyor arkadaşlar veterinerden randevu aldım sabah 10 da girecek operasyona. Ancak kan testi hemogram vs yapılmayacak çünkü sadece hemogramdan 500 TL istedi veterinerimiz.. ben de şuan sadece kısırlaştırma parasını ancak karşılayabiliyorum ekonomi ve ülkedeki herkesin durumu ortada , gaz anestezi meselesini konuştum 1300 TL nin üzerine çıkar fiyat dedi sonra katı anestezi yaptırmaya karar verdim maalesef bir sorun çıkar diye çok korkuyorum veteriner güvendiğim biri . Bu olayı zor atlatacak biliyorum dişiler zaten daha zor atlatıyor ama onun iyiliği için yaptırıyorum gönül isterdi testlerle yaptırayım ama imkansız ... Bir şey olmaz kedime değil mi ? Çok korkuyorum herhangi bir rahatsızlığı yok her dakika evden kaçmaya çalışıyor umarım bu sorun ortadan kalkar kısırlaşınca.. veterinere sordum hani test olmadan bı şey olur mu diye iştahı yerindeyse kusma ishal yoksa korkmayın dedi kedim ne bir kez ishal oldu ne bir kez kustu şuana kadar hastalığı da yok çok şükür , umarım bi şey olmaz içimi rahatlatmaniza ihtiyacım var :(

18 CEVAP

Mia_____

@minigimmm yaa şuan daha da ürktüm ama maalesef hemogram yaptıramam çünkü dediğim gibi zaten ailem hiç hiç yardımcı olmuyor ben kendi emeklerimle yaptirmaya çalışıyorum. Ama şuan cidden korkuyorum bağışıklığı konusunda herhangi bi takviye de kullanmıyoruz yumurta tavuk suyu falan veriyorum onun dışında bi vitamin falan kullanmıyoruz inşallah bir sorun çıkmaz :( ben daha önce yazardım ama kedim sürekli kızgınlığa giriyor ve 1 ay sonra üniversiteye gidicem o yüzden bir an önce yaptırmam lazım zaten daha önce doğum yaptı evden kaçmıştı çok rahat gerçekleştirdi doğumu ama birdaha bu şeyi kesinlikle yaşamasını istemiyorum yarın o zaman ben bağışıklık takviyesi alayım dediğiniz gibi zaten ellerimle beslerim yaş mamalar hazırlarım ona , teşekkürler yorumunuz için

Mia_____

@cdoganay maalesef artık bekleyemem çünkü üniversiteye gideceğim 1 ay falan kaldı kedime de annemler bakacak ve kedim dışarıya aşırı meraklı bi kedi her an kaçmak istiyor ben gittiğim zaman çok fazla olur bu isteği diye bir an önce kısırlaştırmak zorundayım para konusunda da ailem destek çıkmıyor sadece ben ilgileniyorum öğrenciyim ve su devirde gerçekten her şey çok zor artık yapicak bi şey yok ya kısırlaştiramayacagim geç kalırsam ya da testsiz yaptircam çünkü sadece hemogram 500 TL ciddi bir fiyat makul bi fiyat değil . Yorumunuz için teşekkür ederim

Mia_____

@gokhansultan evet maalesef kuşkuyla yaptırmak zorunda kalıyorum para konusundan ötürü ve bu çok kötü :( dediğinizi yapayım o zaman operasyondan sonra serum bi takviye onu da konuşayım yarın ameliyata girerken. Teşekkür ederim yorum için