Balkon Filem Güvensiz

bademish

Arkadaşlar balkonum anormal derecede büyük ( 15 metre) bir balkon ve filemizi yaptırdık kızımın güvenliği için. Ama tırmanmaya çalışmaktan en üste çıkmaktan hiç vazgeçmedi ve filenin en üst kısmında açıklıklar var. Çünkü filenin yüksekliği bazı yerlerde 2 metreye düştüğü için tam olarak gerdirip en üstünü kapatamadık. Ve malum balkon da büyük olunca başka çözümler üretemedim. Elbette kızımı gözetim altında çıkarıyorum hava alıyor ancak geceleri kapıları kapatmak zorunda kalıyorum tamamen özgür şekilde hava almasını istiyorum geceleri de serinde yatsın diye. Filenin en üstüne çıkmaya çalışıyor o boşluk çok güvensiz bu yüzden. Bu fileyi %100 güvenli hale nasıl getirebilirim? Yeni file, tel kümes teli hiç önemli değil alırım ama kümes telinin de üstte açıklığı kalır mı, üst kısmı nasıl tam olarak güvenli hale getirebilirim önerilerinizi bekliyorum. Bu arada fileyi taktığım kancalar bir metre aralıklı. Yarım metre aralıklı kanca da yapsam maalesef filenin her yerinin yüksekliği aynı olmadığı için en üst tarafı kapanmıyor. Şimdiden çok teşekkürler herkese umarım bu sorunu çözebilirim rahatça ben evde yokken de balkonda zaman geçirip serinleyebilir

5 CEVAP

selinay41

çivi çakıp açıklık kısmını oraya geçiremez misiniz

Matkapla tavana sık vidalama yapıp yeni ağla birleştirebilirsiniz sanki. Winblock mu yaptırdınız acaba? Öyleyse kalitesinden memnun musunuz?

bademish

Fotoğraflar yatay çıkmış kusura bakmayın ama bahsettiğim açıklık belli oluyor

bademish

Winblock değil. İnternetten kendim aldığım fileyi bir tanıdığa taktırdım sadece. Çivi çaksam bile filenin yüksekliği yukarı uzanmıyor maalesef. Ne yapsam bilemiyorum

Flefx

Yanlış ölçü alınmış o yüzden de yerine file oturmamış ayrıca kedi için ayrı kuş için ayrı havuz için ayrı ölçü ve özellikte file yapılır.iletisim kurarsanız yardımcı olurum yerimiz Konya'da 05464379782