Kedime Kız Arkadaş Getirsem???

ozge_pamuk

malum kızgınlık dönemi...kısırlaştırmaya sıcak bakmıyorum...eve bir kız arkadaş getirsek bikaçgün yeterli olur mu acabaa? üzülüyorum haline kıyamam bütün oyuncaklarımızı saklamak zorunda kaldık :)

3 CEVAP

Muslera

Mart ayı yaklaşıyor Özge hanım : ) Bence iyi bir kız arkadaş lazım olur o'na :)

dostoyorki

çiftleşme olursa yavrulara bakabilecekseniz kız arkadaş olabilir ama ben eşleşmeden yana değilim açıkçası tabi herkesin kendi fikri benim köpeklerim kısırlaştırılmadı ama çiftleştirmiyorum da :)

yorkshia_gsd

tabi ki getirin, 1-2 tane yetmez harem kurun bence...:)