Kan Değerleri

Misaannesi

Bugün tedaviye yanıt alamadıgımız icin veteriner değiştirdik ve sonunda kan değerlerine bakıldı neredeyse 10 gündür kusuyordu kızım 2 gündürde yemek yediremiyorum bugün serum verildi böbreklerle ilgili bir rahatsızlıgı oldugunu düsünüyor doktor ama enfeksiyon seviyesi cok yüksekmiş ben susuz kalması ve enfeksiyon kaynaklı bazı değerlerinin yüksek cıktıgını düşünüyorum böbrekle ilgili bir sorunu olmasın diye dua ediyorum hic böyle bişey yaşayan var mı kan değerlerini yüklüyorum eğer yardımcı olabilicek biri varsa lütfen yazsın düşünmekten kendimi alamıyorum

3 CEVAP

bozkir

Kedinize bol su icirin bobrek fonksiyon testleri normal degerin biraz ustunde, enfeksiyona bagli akyuvar savasci hucreleri artmis ve kan pulcuklari(trombosit) azalmis, kedinizin agzini tirnagini kanatacak isler yapmamaya calisin, kanarsa durmasi normalden uzun surebilir

bozkir

Musluktan su icmeyi seviyor bizimki gunde 3 4 kere lavaboya cikarin biraz da ilik su acin icmesini boylece artirabilirsiniz bir de cok ziplatacak kosturacak saga sola carptiracak oyunlardan kacinin bunlar da kanamaya neden olabilit

Misaannesi

Cok tesekkür ederim yanıtınız için sanırım enfeksiyon kaynaklı değerleri yüksek cıkmıs 3 gündür serum ve antibiyotik tedavisi görüyor suan düzeldi sayılır bugün keyfi yerindeydi yine değerlerine bakılıcak umarım normal cıkar. Su içmesi ve yemek yemeside normale döndü bol bol su içiyor iki gündür serumlarda toparladı sanırım