Sitelerde Yılbaşı İndirimi?

joeythecat

Arkadaşlar merhaba, yavru bir kedi sahiplendim, her şeyi tam ama ufak tefek oyuncak ve gimcat'in macunlarından almak istiyordum, her yerde yeniyıl indirimleri olduğu aklıma geldi, petlebi, ******* gibi sitelerde de indirim olacak mı bi bilginiz var mı? Ona göre bekleyeceğim ya da alacağım istediğim ürünleri çünkü :)

4 CEVAP

inchi

************da indirim var

eltarcin

************dan Black Friday indirimi içinde 15 kg mama sipariş ettik sokaktakiler için.*********** indirim yapıyor.******* Black Friday de indirim yaptı,*********** yaptı,*************.com yaptı daha birkaç tane daha var.Ama yılbaşında yaparlar mı bilemiyorum.

huseyin1

petlebi den bekliyoruz indirimi o yüzden bende siparişlerimi ay sonuna bekletiyorum :) buradan duyurulur

joeythecat

teşekkür ederim cevaplarınız için :) ben de bekleme kararı aldım