Mantar Mi Acaba?

AdaCoco

7 tane yavru kopek bakiyorum bahcede. Bir tanesinin boynunda bu sekilde bir tuy dokulmesi var. Mantar olabilir mi acaba? Yakinda veteriner yok

2 CEVAP

Benim kedim de 3.ye mantr geçiriyor. Ben açıkçası onu pek mantr olduğunu düşünmüyorum ama mor ışıkla bakılmadığı sürece kesin bir sonuca varmayın bence. En yakın veterinere götürüp mantardan şüpheleniyorum derseniz onlar mor ışıkla bakacaktır. Eğer mor ışıkla bakmazlarsa mantar derlerse güvenmeyin başka bir veterinere gidin. Bu işlem için sizden para almazlar zaten

Superisi814

Kuvvetle muhtemel evet.
Her mantar çeşidi , ya da her uyuz , ya da her mantar alerjisi aynı şekilde aşikar olmuyor.
Bizim de veterinerin uzakta , sizi anlıyorum ama başka çaresi yok.
Veteriner kesin teşhis koymalı,bir de yanlış tedavi etmeye kalktiginizi düşünsenize.