Kedim Depresyonda Mı

farukmus

Anket

Mamadan dolayı
(2 oy)
Stresten dolayı
(7 oy)
Doğaldır olur böyle şeyler
(3 oy)
Toplam (12 oy)

İki gün için şehir dışına çıkmam gerekti ve kızımı yalnız bırakmak zorunda kaldım. yeteri kadarmama ve su bıraktım ve anahtarın bi kopyasını komşuma vererek günde iki kere gelip kontrol etmesini biraz ilgilenmesini istedim. Arayıp bana bilgi verdi nasıl ilgilendiğini anlattı. Döndüğümde çok özlediği belli oluyordu sürekli miyavlayıp ayaklarıma sürtünüp durdu. Sonra üstüme yatıp yalamaya başlar hep ben de bu sırada onu okşar tararım. Bu sırada inanılmaz tüy döktüğünü fark ettim. Bunun stres kaynaklı olduğunu düşündüm ama yakın zamanda da mamasını değiştirmiştim. Kalitesiz bir mama da değil sebebi nedir lütfen yardımcı olur musunuz

8 CEVAP

Roza23

bence hem mama degisimi hem sizi özlemesi etken olmus olabilir. en iyisi biraz daha gozlemleyin onu. 2 hafta kadar daha mamaya devam edin. baktınız hala tuy dokmeye devam ediyo o zaman mama kaynakli olma ihtimalini ele alin derim

farukmus

Ben de benzer şekilde düşündüm bir de ilk defa bu kadar yalnız kaldığı için kafam karıştı biraz. Mamaya bir süre devam edeceğim bu kadar dökmeye devam ederse bir problem vardır diye düşünüyorum çünkü çok anormal derecede fazla tüy döktüğünü gördüm. Çok teşekkürler yanıtınız için rahatladı biraz :)

Roza23

normalden biraz fazla oynayin ilgi gosterin buyuk ihtimalle gecer zaten. sanirim fazla düşkün size :)

themia

Bence stresten dolayı olabilir. İlk sizi göremeyince üzülmüş olabilir.

farukmus

Çok teşekkürler bilgilendirmeleriniz için şimdilerde daha iyi eskiye döndü hatta çok az tüy döküyor sanırım stres kaynaklıymış. İş dışında evde vakit geçiriyorum genelde çok sık vakit geçiriyoruz beraber misafir bile kabul etmiyor biri geldiğinde saldırganlaşıyor hem onu yalnız bıraktığımdan hem de bir yabancıyı yanına göndermemden olsa gerek canı sıkılmış bu duruma. Şu an iyiyiz hiçbir problem yok :)

DogaM

Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Stresten olabilir.ama mama kaynaklida olabilir.

Ozanuyan

Stresten kaynaklanıyor olabilir