Malt Önerisi

Merhaba, kedime malt alacağım fakat daha önce hiç malt kullanmadım. Önerdiğiniz bir malt var mı?

11 CEVAP

gokhansultan

Uygun fiyatlı olarak vets plus hem normal hem kısır maltından çok memnunum ben. hiç kusma yaşamadık dışkıda da tüyler gözüküyor. Ama klinik kalitesinde olsun derseniz vetriline öneririm çok olumlu yorumlar okudum vetriline ile ilgili.

Gimlihanim

Gimcat, vets plus, zoovital, trixie olabilir.
Klinik ürünü olarak bolovia kullandık memnun kaldık.
Kediden kediye değişir bu malt kullanımı. Benim kedimde işe yarayan malt sizin kedinizde işe yaramayabilir. O yüzden takip etmek gerekir.

Lucky0

vets plus , zoovital , trixie iyi markalardır içlerinden bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz

Lucky0

gim cat hakkında bu aralar işe yaramıyor ishal yaptı gibi şikayetler geliyo tavsiye etmem

cat_expert

Vet’s plus, biofeline, zoovitalin aromaları zayıf bu nedenle kediler uzun süreli kullanımda sevmiyorlar. 1 yaşına kadar 3’ünü de dönüşümlü kullandık şu an hiçbirini yemiyor koklayıp gidiyor. Fakat gimcat’i nefessiz yiyor.

Palyaco

En iyisi beaphar ve dr natures hem lezzet hem kil yumaklarini atıyor diskiyla

Ryhn12

Diafarm veteriner önerdi, memnunum

pablopicasso

Vet prive 👍🏻

SakizTarciko

Biolive,biofeline, vetsplus, tastyvital çok memnunuz hepsi çok güzeller.
Klinik ürünü olarak da chosenfamily goods maltı çok güzel. Uygun fiyatlı ve içeriği en temiz vetsplus 🌸

Vetriline'dan memnunuz. Fiyat olarak zorluyor ama diğer maltlar kusturuyor benim sıpaları. En memnun olduğum malt oldu.

ozge1985

Biofeline kullanıyoruz çok memnunum, dışkıda tüyleri görülüyor, kusma yapmadı asla. Vet plus ve biofeline aynı firmanın zaten. *********da biofeline kampanyası oluyor ciddi fiyat indirimi oluyor.