Bu Marka Mama Kötü Mü

Patili_1

https://ty.gl/yjf3jfbf6a
Bu mamanın içeriği kötü mü fiyat-performans ürünü olur mu? Ucuza mama arıyorum fazla pahallı alamıyorum da.Ürün zararlı mı yani?

18 CEVAP

amillaaa

Mito veya Micho da düşünebilirsiniz belki

poverpuff

friskies guzel mama. bu fiyatlarda almanız önerilir. daha iyi segment düşünebilirsiniz fiyatlar malum

Cennet29

Friskies asla alınmaması gereken bi mama. Uygun fiyatta ürün arıyorsanız mystic düşünebilirsiniz. Micho Bonacibo ve mito mamalarını da bütün kediler yiyor. Bunlardan deneyebilirsiniz. Ama yerinizde olsam rotasyon yaparım yani 3-4 ay uygun mama kullanacaksanız daha sonrasında 3-4 ayda içeriği kaliteli mama kullanabilirisniz