Bu Marka Mama Kötü Mü

Patili_1

https://ty.gl/yjf3jfbf6a
Bu mamanın içeriği kötü mü fiyat-performans ürünü olur mu? Ucuza mama arıyorum fazla pahallı alamıyorum da.Ürün zararlı mı yani?

18 CEVAP

amillaaa

Brit Premium biraz daha pahalı ama daha kaliteli, ona da bakabilirsiniz.

Patili_1

@amillaaa evet kısır kedi maması arıyorum teşekkür ederim öneriler için de

Lokumcukk

Econatureyi sokak hayvanları için alıyorum

juhi1

bence iyi değil başka marka almanızı öneririm

Lucky0

ucuza gelsin diye alınan mama uzun vadede size veteriner masrafı çıkarır karınızın kat be katını ödersiniz haberiniz olsun felicia orta segment alınabilir

cat_expert

Mama bile değil bence, açlıktan ölmek üzere değilse vermeyin.

amillaaa

Kısır kedi maması mı arıyorsunuz?

amillaaa

Econature mama bundan daha iyi ve daha uygun fiyatlı, ona bakabilirsiniz.

Patili_1

@amillaaa econatureyi genellikle sokak hayvanlarına veriyorlar birde çoğu kişi önermiyor brit premium da biraz pahallı onun içeriklerini de tam araştırmadım ama başka mama öneriniz yok mu?

Patili_1

Peki linkteki mama kötü mü sizce

amillaaa

Evet linkteki mama oldukça kötü. Econature için genellikle sokak hayvanlarına veriyorlar demişsiniz fakat ben dahil pek çok kişi linkteki mamayı sokak hayvanlarına bile vermek istemez :( Econature hem daha uygun fiyatlı hem daha kalitelidir. Sizin için benzer fiyat aralığında daha kaliteli birkaç mama daha bakınacağım, daha sonra tekrar yazarım :)

selinay41

Pro choice veya feliciaya da bakabilirsin

amillaaa

Mystic de benzer fiyat aralığında gibi ve bundan daha iyi, onu da düşünebilirsiniz belki.

amillaaa

Dr. Sacchi de fena değil fakat pek çok kedinin onu beğenmediğini duymuştum, ufak boyunu alıp denemeniz gerekebilir. Açık mama olarak bulabilirsiniz muhtemelen denemek için.

amillaaa

Best Pet de olabilir