Petlebi 120 Tl Alışveriş Limiti Saçmalığı

selinay41

Aşırı saçma bi uygulama illa sepetin 120 tlyi geçmesi için neden fazladan alışveriş yapmam gerek zaten sitede her şey çok pahalı alacağım ürün için indirim kuponumu kullanamıyorum bile sırf indirim oluyor 120 tlden düşüyor diye bir daha bu siteyi kullanmayacağım.

3 CEVAP

Palyaco

250 tl ustu MIRMIR8 50tl onu deneyin evet 120 tl ustu biraz saçma

miraytas

Ay evet eskiden böyle saçmalık yoktu. 30 TL'lik sipariş verdiğim de oluyordu benim. Şuan çok kötü bu uygulaması.

selinay41

katılıyorum kupon için de teşekkürler ama geçerli değil diyor