Kedilerin Diş Sararmaları Ve Tartarları İçin Ne Kullanıyorsunuz?

Pisiuuu

Kedimin dişleri fazlasıyla sarardı ve herhalde tartar olacak bunun önüne geçmek için ne kullanıyorsunuz?

4 CEVAP

Pisiuuu

Trixie diye bir markanın diş macununu öneriyorlar kullanan var mı?

Palyaco

Dr natures dental kullanıyorum 1 yıldır 250 ml suya 1 fis 2 litrelik su pinarina 8 fis kullanıyorum dişleri cok iyi

Pisiuuu

Peki sizin de böyle bir durumunuz vardı da ondan sonra kullandığınız da mı geçti? Yoksa dişlerinde sararma yada tartar yokken mi kullanmaya başladınız?

Ryhn12

Trixie kullanmayın, içinde titanium dioxide diye bir madde var.Bana güvenilir gelmedi,kullanmayı bıraktım.