Kedimi Yıkamalı Mıyım

DarthVADER32

Kedimi yıkamalı mıyım su görünce çok korkuyor ve kaçıyor

4 CEVAP

Cennet29

Hayır.

amillaaa

Eğer üstünde gözle görülür ve yıkamaktan başka bir yöntemle çıkarılamayacak lekesi yoksa yıkamanıza gerek yoktur. Mesela ben kedimin ishali olduğunda ayağına bulaştırırsa ayağını yıkıyorum sadece, bir de bir keresinde apartmanın koridoruna çıkmıştı her tarafı simsiyah halde dönmüştü o zaman tüm vücudunu yıkamıştık. Bunun gibi şeyler olmadığı sürece kedinizi yıkayıp strese sokmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum ^_^

Deniz1741

Hayır yıkamamalısınız.

ozge1985

Psikolojisi bozulur sakın yıkamayın. Stres yapar. Onlar kendılerını temızlemek uzerıne yaratılmış zaten.
Ne yıkayanları tasvip ediyorum ne tüylerini kesenleri.