Kimse Sahiplenmiyor

Kediseverbuse

merhaba bir kedi var bir süredir bizimle dışarıda zor durumdayken dayanamayıp aldım çok olmadı ama maddi zorluklar yüzünden ihtiyaçlarını karşılayamıyorum bende rezil olmasındansa ihtiyaçlarını giderebileceği biri sahiplensin istiyorum ama tekir diye kimse istemiyor ne yapacağımı şaşırdım

2 CEVAP

Lucky0

öncelikle instagramd asahiplendirme sitelerine atın ama güzel çekilmiş tasma takılmış hatta belki kıyafet giydirilmiş güzel bir çoraptan bile yapabilirsiniz daha dikkat çekici yapabilirsiniz

selinay41

sahibinden.com sitesine koyabilirsiniz etkileşim çok oluyor