Acil Yardım! Hassas Fotoğraf Kedim Toprak Gibi Kustu.

BayTarcin

Sabahtan beri dışarıdaydım ve eve geldiğimde kısım kısım yerlerde kusmuklar buldum ve hiç normal gibi durmuyor başına böyle bişe gelen var mı yardım edin çok korkuyorum neden toprağa benziyor kusması bir şey yutmuş olabilir mi yemesi normal ve iyi kumunda da yeteri kadar tuvaletini görüyorum.

3 CEVAP

amillaaa

Fotoğraf gözükmüyor.

Miyav22

eğer tüyleri için malt kullanmıyorsanız yaladığı tüyleri kusmuş olabilir benim kedim de maltını aksatınca kusmuştu 1-2 kere

Miyav22

eğer tüyleri için malt kullanmıyorsanız yaladığı tüyleri kusmuş olabilir benim kedim de maltını aksatınca kusmuştu 1-2 kere