Arkadaşımın Kedisinin Ayağı Sakatlandı!!!

euphoriajk

Arkadaşımın kedisi bugün evde oynarken bacağını sıkıştırdı. Üstüne basamadı basamağında hemen veterinere götürdük ve eklem ve normal kemiği arasında kayma olduğuyla ilgili bişey söylemiş tam bilmiyorum. Ama hiç bişey yapmadan eve yollamış . Kedi kendisi iyileştirir falan demiş. 1.5 Ay sürermiş. Ben pek emin olamadım yani hiç bir müdahale etmeden eve yollamasını. Sizden de fikirlerinizi almak istiyorum.

4 CEVAP

BiciriginAnnesi

Kedi kendisi iyileştirir mi?🤦🏻‍♀️
Doktorlar bile kendi yarasini iyileştiremiyor meslektaşından yardım istiyor ki bu hayvan nasıl iyileştirsin özel güçleri fln mı varmış hey Allahım ya

Arkadaşınıza söyleyin başka veterinere gitsin tekrar muayne olsun yavrucak yazık hiç bir müdahale edilmeden gönderilmiş hayvan ömür boyu sakat bile kalabilir buna rağmen müdahale bile edilmiyor edilmediği gibi ilgilenilmiyor veteriner hakkında çok ağır cümleler kurardım da neyse

Geçmiş olsun

Mirabonibon

Benim kedimde biz uyurken sanırım ayağını bir yere sıkıştırmış ola ki topallama sorunumuz oldu hemen güvendiğimiz veterinerimize koştuk röntgen çektiler ve kırık, çıkık vs. yok sadece burkulmuş dediler ama buna rağmen iğne falan verip ilaç verdiler ve kedim 1 hafta içerisinde iyileşti üstüne her gün sordular nasıl oldu durumu iyi mi diye yani biz de burkulma için bunları yaptılarsa kaymada falan bunlar olmamalı diye düşünüyorum tavsiyem başka veterinerlere de danışmak.

euphoriajk

Teşekkürler .

amillaaa

Röntgen çekildi mi? Bir de kedi yavru mu?