Ücretsiz Kedi Maması

Casperbeyy

Arkadaşlar belediyeler sokak hayvanları için ücretsiz kedi maması veriyor mu ,bilginiz var mı?

3 CEVAP

martuyl

hayır hiç duymadım :) hatta hasta sokak hayvanlarını bile tedavi ederken seçiyorlar :I

Lucky0

hiç duymadım sanmıyorum

Esperas

Biz Mersin'de yaşıyoruz ve buradaki belediye sokaktaki minik canlar için mama almamıza izin veriyor. Hatta yoğun bölgeleri resim ya da video ile belediyeye bildirmemiz durumunda o bölgelere su ve mama alanları yapıyor. Bizim belediyemiz şimdiye kadar oldukça ilgili davrandı, ücretsiz hasta ya da bakıma muhtaç hayvanlar için barınağın özel araç servisi bile var. Hatta iyileştiği zaman getirip yeniden aldıkları bölgeye bırakmalarını dahi talep edebiliyoruz. Sizde dilerseniz doğrudan belediyenize danışın. Umarım böyle bir uygulamaları vardır.