Nereden Aliyorsunuz?

***********'dan hangi saticilardan alisveris yapiyorsunuz arkadaslar,guvenilir saticilar hangileri?

4 CEVAP

eltarcin

Hiç satıcılara dikkat etmedim :) Ama yakalaşık 4-5 defa sipariş ettim hiç sorun yaşamadım.Hasar falan da olmadı.Sokaktakiler için **********, kendi kedim için genellikle oradan mama siparişi veriyorum.

Eltarcin siparis gecmisinizden saticilari gorebiliyorsaniz bana ozelden yazabilir misiniz?

zeynepgurgen

***********'da Mamabizde satıcısından aldık birkaç kere. Hiçbir sorun yaşamadık. :)

Zeynepgurgen tesekkur ederim indirimli yerlerdende almak istiyorum bakiyorum mesela bir yerde 100tl baska sitede 70 tl oluyor bende uygun olanini tercih etmek istiyorum:)