Kedim 2.Kattan Düştü

Cattttler

merhabalar kedim vidali sinekliği iterek açmış açtıktan sonrada camdan 2.kattan yanı 10 15 metreden düştü alt dudak kısmında yaralanmış veterinere getirdik iç kanama iğnesi yapıldı rötgen çekilde kırık çıkık yok damakta da sıkıntı yok iğne vurulduktan sonra sürekli hırlıyor saklanıyor yemek yemiyor iğneden sonra halsizleşmeye başladı normal mi 48 saat gözetlemiz gerekiyor dedi kan gelirse tekrar gelin dedi 2 tane iğne yapıldı kan kesici iğnesi nelere dikkat etmem gerekiyor yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

mrssekola

Halsizleşmeye başladı derken kastettiğiniz şey uyku ise bazı ilaçlar kedilerde çok uyku yapıyor. Ama tepkisizleşiyor, iştahsız ya da hiç kıpırdamadan yatıyorsa bir sorun olabilir. Bu ayrımı en iyi siz yaparsınız. Gözlemleyin acaba uykulu mu hasta mı? Ve tabii vetin dediği durumu sıkı takip edin. Geçmiş olsun..