Kedi Kusması

elifdogann

Merhaba benim 8 aylık bi kızım var dün gece ona biraz tavuk haşlayıp mama yapmıştım gecede yatmadan mamasının yanına koydum biraz belki acıkırsa yer diye sabah 8 gibi baktım kusuyor tavuk dokundu heralde diye düşünüp hemen biraz yogurt verdim normalde hiç kusmaz çünkü korktum biraz tüyde kusmaz malt veriyorum devamlı beş on dakika sonra yogurduda kustu bi bes on dakika kadar gectikten sonra sarı bi sıvı kustu sonra düzeldi biraz ama 12-1 gibi öglen bu seferde yesil bi sıvı kustu bu sürecte mama vermedim nolur nolmaz diye sadece su verdim veterineri arayınca kuru mama ver kusmazsa sıkıntı olmaz tekrarlarsa getirirsin dedi ama ben biraz korktum hala suana kadar kusmadı tekrar çok şükür ve ateş ya da halsizliği yok enerjisi falan gayet yerinde geziniyor. Sizin başınıza bu tür bişey geldi mi yani yediği dokunsa bu aralıklarlamı kusar yoksa üşütme gibi bi durum mudur sizce eğer böyle bi durumda kedinize verdiğiniz ve iyi gelen herhangi bir şey varsa benide bilgilendirebilirseniz çok sevinirim

3 CEVAP

elifdogann

teşekkür ederim cevapladığınız için çok şükür tekrarlamadı kusması kuru mamasını da yiyor şimdilik bi sorun yok gibi görünüyor böyle devam ederiz umarım :)

MinelG

Tavuk dokunmuştur büyük ihtimalle midesinden atana kadar kusmaya devam etmiştir.Şu an iyiyse bi sıkıntı kalmamıştır diye düşünüyorum yine de gözünüz üzerinde olsun :)

Tavuk dokunmus olabilir ama soyle bisey var kuru mama yiyip virde yaptiginiz mamayi yiyince midesi cok dolmustur ve kusmustur ama veterinerinizin dedigi gibi tekrarlarsa goturun.