Kedim Balkondan Düştü Veterienr Görmedi Patide Yara Var

Cattttler

kedim balkondan düştü detaylar bir öncekinde var farl etmedik parası soyulmuş ne yapmalıyım

4 CEVAP

amillaaa

Ciddi bir yara değil, acı verici gözüküyor ama kendiliğinden geçecektir. İlla bir şey yapmak isterseniz yara temizliğinde kullanılan bir temizleyiciyle yarayı silip yara iyileştirici bir krem sürüp kediye sargı yapabilirsiniz. Sargı kedinin yarasına sürülen şeyleri yalamaması için, yalayacağından şüpheleniyorsanız sürmemeniz daha iyi olacaktır.

Cattttler

çol teşekkür ediyorum sağolun

Cattttler

çol teşekkür ediyorum sağolun

Kedylgirl

Evinizde baticon veya hayvanlar için kristalin varsa sürebilirsin çok geçmiş olsun