Mama Beğenmeyen Köylü Kedi

Cemrecookie

Kedime yıllardır proplan kullanıyordum sonra proplanla ilgili sıkıntı cıkınca hills ördekli aldım ama kedim cok acıkana kadar yemiyor ve son günlerde hic yememeye basladı.. napıcam bilmiyorum veterinere sordum ördekliyi pek sevmiyorlar dedi royal canin kümes hayvanlı aldım umarım onu yer ama bu kalan mamayı nasıl yedireceğimi bilmşyorum her gün yaş mamayla karıştırıp yedirsem ishal olacak lütfen önerii 1 kiloya yakın var SATIN ALMAK İSTEYENE DE MESAJ ATSIN BU ARADA SATARIM

2 CEVAP

pablopicasso

Sokak canlarıma verebilirsiniz. Ama illa ki kullanayım diyorsanız yeni mama ile geçiş sürecini uzatarak tüketebilirsiniz. ( karıştırarak yani)

Zaten 1 kilo diyorsunuz, biter gider.

Paraya ihtiyacınız varsa g.a.r.d.r.o.p.s uygulamasndn satabilirsiniz bende gece yemediği zaman mecburen öyle yapıyorum :/