Ben Evde Yokken Kedime Bir Şey Olur Mu

stellabennett

bazı sebeplerden dolayı kedime 1 buçuk hafta malt verememiştim sonrasında GimCat’in işe yaramadığını düşünüp Vet’s Plus aldım ama daha hiç kullanmadım bugün vermeyi düşünüyordum ama bir işim olduğu için bir saate evden çıkacağım ve akşama falan evde olurum malt değişikliğinden ve uzun süre vermediğimden ya da bu malt daha ağırsa falan kedime bir şey olur mu ben yokken eğer o bir buçuk haftada kıllar biriktiyse kusar mı ya da ishal olur mı bilmiyorum cidden gereksiz bir endişe gibi gelebilir size

4 CEVAP

NorthNight

Bir şey olmaz merak etmeyin.

stellabennett

@NorthNight teşekkür ederim

ElanurAksoy

Kılları kussa bile bu kötü bir durum olmaz daha doğrusu endişelenmeniz gerekmez malttada ağır gelme durumu olmaz gönül rahatlığı ile çıkabilirsiniz

stellabennett

@ElanurAksoy teşekkürler