Yıkadım Diye Benden Korkuyor

mehmetkaplan

merhabalar, geçen gün kedim ben işteyken kakasını ayaklarıyla poposunun etrafına bulaştırmış eve gelince ne göreyim bastığı yerler de bok olmuş hep. mecburen yıkamak zorunda kaldım ılık su ile.. zaten bana karşı bir iyi bir kötü şimdi ne zaman kucağıma alsam kaçmaya çalışıyor yada bir anda yere pusuyorr bildiğiniz korkmuş gibi sesler çıkarıyor. siz yıkadıktan sonra nasıl tepki verirdi kediniz ne yapayım sizce? önceden kucağımda dururdu sevdirirdi şimdi değişti bu direkt yıkıcak diye sokulmamaya çalışıyor çünkü

4 CEVAP

mehmetkaplan

bugün mesela eve geldiğimde ayaklarıma dolanıyordu hiç pas vermeyeyim dedim bakayım ne yapacak koltuğa oturdum baya bir beni sev diye miyavladı sonra üstüme çıktı sakalıma yüzünü sürtüyor yalıyor bana dayanıyor az önce yine mrr mrr pustu yere sonra da gitti

nyancat

Bir sıkıntı olmaz bence bende yıkamak zorunda kaldığım zamanlarda duştan sonra benden korkmuyordu

nyancat

Bir sıkıntı olmaz bence bende yıkamak zorunda kaldığım zamanlarda duştan sonra benden korkmuyordu

mehmetkaplan

Benimki korkuyor işte beni görünce pusuyor