Nd Mama İyimidir ?

Acana First feast alıyordum 360 tl olmuş Nd nin bu mamasını denemeyi düşünüyorum fiyatı uygun olduğu için iyimidir önerirmisiniz ?

N&d Tahılsız Yavru Tavuklu Narlı Kedi Maması 1,5 Kg

11 CEVAP

senaau

Nd mama çok kullanan var bazıları çok memnun bazıları değil her mamada olduğu gibi. Kediye göre değişiyor bir kediye iyi gelen mama diğerine iyi gelmiyor. Kendi tanidigm birkac nd kullanan kişinin kedisinde de kristallesme olmuştu idrar yollarında

amillaaa

Ben kedimi sokaktan ilk aldığımda kendisine bir paket söylediğiniz N&D mamadan ve bir paket de Acana First Feast almıştım, değiştire değiştire veriyordum. Fakat bir süre sonra Acana'yı beğenmemeye başladı ben de sadece N&D'den devam ettim, geçen bir buçuk yıl boyunca hemen her çeşidini denedim. Güzel bir mama olduğunu düşünüyorum, bir aksilik olmazsa bu mamadan devam etmeyi düşünüyorum ^_^ Umarım sizin kedinize de iyi gelir ve kendisi de beğenir

juhi1

gayet iyi ve proteinli bir mamadır

ATIBA

3-4 gün benim kedimdede ishal yapmıştı nd sonra düzeldi

Lucky0

içeriği güzel alabilirsiniz

ElanurAksoy

Nd mamayı denediğimde kedimi ishal yapmıştı ben memnun kalmadığım için kullanmadım , tester deneme mamaları halen gönderiyorlarsa bi ulaşmanızı öneririm, denersiniz gelen testerlardan , benim yavrum ishal oldu ama her yavruda aynı etkiyi etmiyor , çok var nd kullanan arkadaşım

Deniz1741

Nd mamaya iyi diyorlar çok da kullanan ve memnun olan var. Bende kullanmak istedim ama bize yaramadı ishal sorunu yaşadık. Kediden kediye değişiyor belki size iyi gelebilir.

cat_expert

nd gayet kaliteli üst sınıf mamalardan biridir, içerik olarak da acana'dan eksik kalır yanı yoktur.

Fakat mamanın kaliteli olması kedinize iyi geleceği anlamına gelmez, ufak paket alıp denemek gerek mutlaka.

ozge1985

Nd narlıyı kullanıyorum ben memnunum 4 aylık longhair erkek var bende. Doğduğundan beri kullanıyor. İshal olmadı. ND protein bakımından en yüksek mamadır. ND ve acana üst seviyede bir mama. Veterinerim acana 6 aylıga kadar önermedi yavru için ağır gelebilir demişti. ND en güzeli %44-46 protein mevcut. Taze et oranı da oldukça yüksek. 1.5kg olandan denemelik alın sıkıntı olmaz umarım daha sonra malum cok yuksek fiyatları. 10 kg olarak *********dan aldım 1200 TL ye. Hem daha kârlı hemde 1 yıl gıder bize :) Anne babası nd ve acana kullanıyor.

ozge1985

*tren d yoldan

Lokumcukk

İyi ocean ve kinoa serisini seviyor sadece kedim