Kedimi Nereye Bırakabilirim

mavis13d

Edirne'de yaşıyorum kedimi 15 tatilde nereye bırakabilirim. 1 hafta baksa yeter pansiyon yada bildiğiniz bir yer varmı

3 CEVAP

mehmetkaplan

tanıdığın biri yok mu 2 günde bir evine gelip bakabilecek? başka bir yere gidince afallayabilir olumsuz etkileyebilir onu. evde kalması birinin ona gün aşırı bakması daha iyi. yinede diğer öneriler gelecektir benimki bu şekilde. kediyi bırakıp bir süre bir yerlere gitmek gerçekten zor bence kedi bamanın en kötü yanı bu :(

mavis13d

Bizde tanıdığımız birine 1 haftalığına bırakıcaktık ama çoğunun köpeği var

mehmetkaplan

tanıdığınız her gün yada 2 günde bir evinize gelip ilgilenirse bir sorun olmaz teklif edin bi.