İki Kısır Erkek Kedi Çiftleşmeye Çalışıyor

Idil12

Merhaba herkese. İki tane 1.5 yaşında erkek kısır kedim var. İçlerinden biri bu aralar diğerinin üstüne çıkıp ensesini ısırıyor yani çiftleşmeye çalışıyor. Fakat diğeri izin vermiyor. Kısır bir erkek kedinin başka bir erkek kediye böyle yapmasının sebebi ne olabilir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

1 CEVAP

mrssekola

Oğlumu ilk kısırlaştırdığımda yorgan peluş oyuncak gibi şeylerle çiftleşmeye çalışıyordu. Veteriner hormon dengesi oturmadığı için dedi. Zamanla geçti zaten. Bir de vetimiz kısır hayvan nadir de olsa çiftlesebilir ama sonucu olmayacaktır demişti.