Enerji Patlamalarında Ne Yapıyorsunuz

emeleker33

allahını seven defansa gelsin. 4 aylık dişi cavalıer. akşamları bu kızın içine cin mi kaçıyor, şeytan mı işiyor anlamadım. zapt edemiyoruz evde 3 kişi. en son yorgunluktan oldugu yere yıgılıyor. ne yapmam lazım. resmen yerinde durmuyor. hıc bunu yaşayan var mı.

3 CEVAP

miraytas

Hahshahs ay sizi o kadar iyi anlıyorum ki... Ben enerji patlaması yaşadığı an gezdirmeye çıkarıyordum köpeğimi. Beraber parkta koşup oynuyorduk 1 saat kadar sonra yorulduğu için kucağımda eve gitmek istiyordu. Ahhdjqjd bebek sahibi olmak böyle bişey yapacak bisey yok

BiciriginAnnesi

Siz bir tane ile baş edemez hâle gelmişsiniz bende 3 tane 😂 akşam 10 da başlarlar 3 saat aralıksız koşturuyorlar ordan oraya zıplıyorlar ama bu bahsettiğim sadece fragman
Sabaha karşı 5-6 bir başlarlar koltuk minderleri yerler de paspaslar yer değiştirmiş dış kapıya doğru gidiyorlar evin tülleri hava kalkmış oyunları öğlen 12 de bitiyor akşam öğlen 1 de yatarlar akşam 5-6 ya kadar uyurlar sonra tekrar o kadar da oyun saatlerine dikkat ederler 😂

Siz ne yaparsanız yapın bu huylarıdan vazgeçmeyecekler çünkü böyle mutlular mutlu oldukları zaman bende mutlu oluyorum tabi evi toplamak da bana kalıyor bazen bende oyunlarına dahil oluyorum 🤣 canları sağolsun da tek enerji patlaması yaşasinlar

gokhansultan

En güzeli coştuklarında onlarla beraber coşmak, kediyle kedi, köpekle köpek olmak gerekiyor :D