Annenin Yavrulara Zarar Vermemesi İçin

blue_hoddle

anne kedinin yavruları ezmemesi nasıl sağlanır yani nasıl bu mümkün olabilir? 4 tane yavru var şuanda ve 1 günlükler yardımınıza ihtiyacım var ve ilk anne oluşu

5 CEVAP

ElanurAksoy

Anne yavrularını ezmez merak etme senden iyi bakar o yavrucaklarına

ElanurAksoy

haklısınız selanay hanım , veya şey demeye başlayabilir , param yok ama hastalar sanırım yokmu tedaviden başka çözümü

Selenay1

Çok merak ediyorum ne zaman nolur biri sahiplensin yoksa sokağa atıcam diye soru soracak

ElanurAksoy

Anne yavrularını ezmez merak etme senden iyi bakar o yavrucaklarına

aysenur2516

sizin fazla müdahele etmenize gerek yok içgüdüsel olarak o korur zaten. ama üzerine yatarsa yavru kediler miyavlar bir iki haftalık olana kadar takıp edın sık sık. ses duyarsanız kayıtsız kalmayın benım kedım de ezıyordu bazen ıstemsız olarak altında kalıyordu kedıler bunun için yattıkları yerın dar olmaması genıs ve ferah bır yerde olması gerekıyor. ve dedıgım gıbı canı yanıca hemen mıyavlar onlar zaten anne kedı de farkedınce kalkar . çunku bebeklerın sesıne kayıtsız kalmıyorlar