Kedimin Kan Değerleri Normal Mi

miabia

Anket

Normal
(3 oy)
Normal değil
(0 oy)
Toplam (3 oy)

Kedimin kan değerleri normal mi?

6 yaşında kısır 8.5 kilo dişi, (rahmi olmamasına rağmen arada vajinal akıntısı olmakta içinde parça kalmadığı söylendi, kızgınlık belirtileri hiç yok, akıntının sebebi bilinmiyor kumdan çıktıktan sonra vajinasında çiş kalıyor sildiğimizde genelde sarımsı kahverengimsi renk gelmekte)

2 CEVAP

amillaaa

Kedinizin bağışıklığı düşük, bahsettiğiniz durumun bundan kaynaklandığını düşünmüyorum fakat yine de ona bir el atılsa kedinin genel sağlığı için iyi olacaktır, bağışıklık güçlendirici takviyeler kullanabilirsiniz belki. Onun dışında ki değerlerin ne olduğundan tam emin değilim, bilen biri aydınlatırsa güzel olur ^_^

miabia

bağışıklık için vetomune bağışıklık güçlendirici kullanıyoruz, korona virüs hastası mama değişimi yaptık ( farmina vet plus obezite mamaya geçtik) belki diğer ay daha iyi olabilir, ek tavsiyeleriniz var ise açığım ☺️