7 Aylık Erkek Kedim İki Gündür Sarı Renk Kusuyor İshalide Var Lütfen Yardım Edin

İki gündür kusuyor kedim ishalide var veterinerler çok fazla ücret alıyor ben evde üç kediye bakıyorum onun için iki hafta önce iki kız kedimi kedi barınağında ameliyatla kısırlaştırdım daha dikişleri alınmadan kedim kızgınlaştı ne yapıcağımı şaşırdım erkek kedimde kusmaya başladı iki gündür bişey yemiyor sarı renkte kusuyor inannın iki gündür uyuyamıyorum onun hastalığına üzüldüğüm için lütfen yardım edin

2 CEVAP

Zeynepker

veteriniz fazla ücret alıyor ise farklı bir veterinere başvurmalısınız.ama mutlaka veterinere götürmelisiniz.ciddi bir durum gibi görünüyor.paraya kıyma zamanı gelmiş diye düşünüyorum.umarım en kısa zamanda iyileşir

Dumanlili

Benim de üç kedim var fiyatların nasıl fazla geldiğini anlıyorum fakat bazı durumlarda veterinere götürmek zorunlu gibi bir şey. Şu durumda da veterinere goturmeniz en doğrusu olacaktır