Purina Frieskes Mama İyi Mi

ahsennn0

3,5 aylık kedime yavru purina frieskes kullanıyorum iyi midir

5 CEVAP

sakizthecat

market mamaları iyi degil maalesef

Lucky0

içeriğindeki et çok az %8 %50 nin altında olmaması lazım çok kötü bir mama ben tavsiye etmiyorum ileride sağlık sorunları çıkarır ve hem çok zararınız olur hem kediye yazık

NorthNight

Kullanmayın. Uygun fiyatlı olarak obivan a falan bakabilirsiniz

ahsennn0

Uygun yavru kedi maması ne önerirsiniz

amillaaa

Mystic, My Food, Econature, Felicia, Brit Premium, Mito, Micho, Bestpet idare edebilecek mamalar, Friskies'ten daha iyidir hepsi. Fiyata göre sıralamak isterdim yazdıklarımı ama rastgele sıraladım :D Bazıları Friskies'ten daha bile uygun fiyatlı, mesela 15 kilo Econature 400 liraya alınabiliyor.