Kedim Kustu

Selonika

1 yaşındaki dişi tekir kedim az önce kustu fotoğrafta ekleyeceğim neden kusmuş olabilir bu aralar sanırım biraz fazla ödül maması yedi ondan olabilir mi maması da hep kabında dolu oluyor çok yediğinden falan mıdır aslında kilolu bir kedi de değil

3 CEVAP

Az önce benim kedim de kustu. Yaş mamalarini tüm tüm çıkardı. Ya ciğnemeden yuttuğu icin ya da veterinerden geldik stres olduğu için. Takip edin. 3-4 saat mamasını kaldırın. Sonra verin. Eğer 2 yi geçerse veterinere götürmek gerekli önemli. Benim kedim sindirim hastası, bir kaç ayda bir kusar.

altunsila

Mama ve tüy kusmuş gibi duruyor. Malt kullanıyor musunuz?

Gamsem

Tüy var 3. Koyduğunuz fotoğrafta malt kullanmıyorsanız kesin kullanın ,kullanıyorsanızda az geliyor miktarı arttır buara birde her gün malt verin