Kızılcık Suyu Ve İdrar Taşı

sakizthecat

kedimde idrar taşı vardı geçti şimdi önlem olarak kızılcık içirmek istiyorum da internetten baktığımda kızılcık özü ya da kendisi falan çıkıyor nasıl yapmalıyım

2 CEVAP

Bio-urinamin diye bir ürün var petshoplara sorabilirsiniz, internette de var. Toplam 40 tane ve küçük taneli bir hap şeklinde. Veterinerime sorup almıştım her gün bir tane veriyorum. Kedi ve köpekler için idrar yolu sağlığı için üretilmiş, içinde C vitamini ve kızılcık var.

sakizthecat

tesekkür ederim