Kedi Sahiplendirme İletişim-Superisi814

sahraxfittiko

Adı :Erik / Dişi
Aşıları tam

Kısır
Tahminen 10 aylık
İLETİŞİM -superisi814

Bir anda belirdi Erik kapı önünde kışın.Yavru zayıftı.Diger köpekler ile onu da besledim.Sahiplenildi, yuvası bile yaptırıldı.Ardindan Erik çalındı, üç gün sonra merkezde bulundu.
Döndüğünde korkak bir hali vardı.Benden bile çekiniyordu.Siddet gördüğünü tahmin ediyorum çünkü terlikleri toplamak için elime aldığımda can hiras bir hale girdi.
Sevgi ve ilgi ile düzelir diye umarken, köpekler saldırdı.Yaralarini iyileştirdiği.Geceleri yuvasına bağlıyorum, kırma kangallar kızgınlıkla , onlar ısırdı, sabaha karşı 4du saat. Şaka gibi ama Erik bir ayda 5 kez farklı köpekler tarafından isirildi.
Sabah çözer cozmez kaçıyordu, iki gün sonra bir anda belirtiyordu.Beni tanımayanlar aramadigimi zannetmesin.Bir süre evi terk edip birden belirmeleri nedeniyle, sahibi Erikten vazgeçti..Bu kez de terk etmeleri bitti.Fakat üst üste diğer mahallelerden gelen köpekler tarafından isirildikca, sokağı terk etmeleri yeniden başladı.Mesela iki gün gelmiyor, sonra geliyordu.
Bu esnada birisinin tavuklarıni bogmus ve dananın kuyruğu koptu.Zaten artık sahibi yok.Ben bimeyemler için belirtiyim, çoklu kedi ve köpek bakıyorum.Ustelik tasinicagim yerde köpek istemedikleri için ne evde ne sokakta sahiplenemiyorum da.
Geldikçe besliyor ve seviyordum. Barınağa alınacak.
O mu tavukları boğuyor, yanındaki arkadaşı mi bilmiyorum bile.
Ne yuva bulabiliyorum , ne kendim sahiplenebiliyorum.
Klan için çok uğraştım, bir kere sahiplendiremedim.Ama umut bu.Barinak veterineri şikayetler nedeniyle gördüğü an , alicak onu.
Var mı Antalya'da Erike yuva olabilicek birileri ?
Son umudum burası.

İLETİŞİM- superisi814

3 CEVAP

sahraxfittiko

bana değil ilan sahibine ulaşın :3

Superisi814

Yardım eden gönlünüz, paylaşsın yapan elleriniz dert görmesin..
Teşekkür ederim 🙏