Kedimin Irkı Nedir?

erdemiri

Bana Norveç orman kedisi gibi geldi ama deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilirler ise mutlu olurum. Teşekkürler...

5 CEVAP

emreovec

Kedileri sokağa bıraka bıraka türleri o kadar karışık hale geldi ki. Muhtemelen ırkında vardır. Benim Leo 'da bu şekildeydi tüyler ama uzun tüylü tekir dediler.

P0C1N

Chincilla

BeyzaElmas

Kediniz çok tatlı.Irkı maine coona benziyor.

ecemomer

maine coona bu norveç orman kedisinin tüyleri bu kadar uzun olmaz..

Becolak

Bende de ayni ufakliktan var cok tatlilar gercekten cinsi main coon. Tuylerini her gun tarayin mutlaka yoksa cok kotulesiyor.