Kedim İçin En Uygun Mamayı Arıyorum Fiyatı Önemli Değil Varmı Önerisi Olan Sağlıklı Bir Mama?

Zeki14

kedim için en iyi mamayı arıyorum kendisi brıtısh short hair 7aylık .

11 CEVAP

Virbac öneririm. Sadece anlaşmalı veterinerlerde bulabilirsiniz ama piyasadaki çoğu mamadan daha iyi içerikleri.

amillaaa

Alleva, Fitmin, N&D en güzel mamalardan bence, kedinize sunup en beğendiklerini dönüşümlü kullanabilirsiniz. Özellikle N&D'de çok fazla çeşit olduğu için ben kedime çeşit çeşit değiştire değiştire veriyorum sürekli aynı şeyi yemesin diye, belki sıkılıyordur :D Acana ve Orijen de çok kaliteli mamalar fakat onun için çok görüş ayrılığı var, bazıları bu kadar yüksek et ve protein oranının kedilere zararlı olabileceğini savunuyor, emin olamıyorum.

amillaaa

Yavru kediler için sadece iki çeşidi var maalesef fakat ben kedime 7-8 aylık olduğundan beri yetişkin versiyonlarını veriyorum. Çok uzun bir süre N&D'nin düşük tahıllı serisinin kuzu etli yaban mersinli versiyonunu kullandık, çok seviyordu. Fakat yakın zamanda tahılsız versiyonuna geçmeye karar verdim o yüzden artık balkabaklı serisini kullanıyorum. Önce kuzu etli yaban mersinli mamanın balkabaklı versiyonunu aldım, sonra ördekli kavunlu balkabaklı mamayı da kedim çok sevdi. Şu an yine kuzu etli yaban mersinli balkabaklı mamadayız, o bitince geyikli elmalı balkabaklı mamayı vereceğim. Genel olarak şu anda en beğendiğim seri balkabaklı seri fakat onun yavru kedi maması yok maalesef :/

amillaaa

Yavru kedi maması olarak sadece tahılsız serinin tavuklu narlı versiyonu ile balıklı kavunlu versiyonu var, kedinizin hangi eti daha çok sevdiğini biliyorsanız o çeşidi tercih edebilirsiniz

Benim de British shorthair kedim var. Ona ND alıyorum ve çok memnunum. Alirken çok araştırdım. Nd ler icerik olarak kediler için çok iyi. İçiniz rahat kullanabilirsiniz :)

Zeki14

anladım ND Dfavoriniz o zaman ?

Zeki14

hayal sizin bildiğiniz veteriner varmı merak ettim

TuylusSare

Ben kedim için ND mama kullanıyorum.

TuylusSare

Ben kedim için ND mama kullanıyorum.

TuylusSare

Ben kedim için ND mama kullanıyorum.

Seymaaacaan

Acana-orijen