Buradan Sahiplendirdiğim Kedimin Bir Hafta Aç Bırakılarak Ölüme Terkedildiği Haberini Aldım

Didar42

Buradan sahiplendirdiğim kedimin bir hafta aç bırakılarak ölüme terk edildiği haberini aldım nereye başvurayım ne yapayım yardım edin lütfen!

6 CEVAP

Keyfimbilir

Bunun bilgisini nerden aldınız aç bırakıp ölüme terkettiklerini? Gerçekten öyleyse kanıtınız varsa instagram twitterdan hayvanlarla ilgili sayfalardan yardım isteyin. Hayır nasıl insanlar bunlar ki aç bırakmışlar bir hafta boyunca neyin nesi böyle. Niye sahipleniyorsunuz o zaman? Kafayı yicez bu ülkede bu canavarlarla yaşıyor olmaktan.

Snzlc

güncel

Hayvanı geri alabildiniz mi ? Kanıtınız var mı ? Gidip şikayetçi bile olabilirsiniz eğer kanitiniz ve sahiplendirirken yaptığınız sözleşme, mesaj vs. elinizde mevcut ise.

Didar42

Kanıtım mesajlar var sahiplendirdiğim kişiyi defalarca arayıp yazdıktan sonra ben üzülmeyim diye söylememişler cenazeleri varmış güya mama vermeyi arkadaşlar unutmuş dedi sinir krizi geçirdim nereye başvurayım böyle varlıklar olduklarını bilsem verir miydim düzgün kültürlü insanlar gibiydi görünüşte. Allah kahretsin böyle canileri.

senaau

Kediyi geri aldınız mı önemli olan o. Maalesef gerisi için yapabileceğiniz birşey yok hayvanları öldürenlere, tecavüz edenlere bile gerekli cezalar verilmiyorken bu konuda şikayet etseniz bile bir yaptirimi olmucak maalesef. Sadece eğer kediyi geri alamadiysaniz geri almak için bazı derneklere ulaşabilirsiniz

Cennet29

NE yaptınız ?????