Kısırlaştırma Öncesi

yaseminece

Operasyondan yaklasık 12 saat önce mama-su kesiliyor ya,o sürede kedinin dikkati nasıl dağıtabilir açlıgı nasil unutturulabilir sabaha kadar acaba?Bir yakınım yarın yaklaşık 1.5 yasındaki oğlunu kısırlaştıracak da öneri istedi benden ne yapabilirim diye,benim bir bilgim yok malesef acaba neler yapılabilir daha doğrusu yapılacak bir şey var mı

3 CEVAP

nyancat

Mama kabını su kabını kaldırın mamayıda mümkün olduğunca uzağa saklayın çünkü kokusunu alıyorlar onun dışında bende çok korkmuştum bütün gece uyutmayacak sanmıştım ama ilk başta ağladı sonra sabah 5 e kadar falan ses çıkarmadı uyanık olduğunuzda zaten dikkatini oyun oynayarak falan dağıtırsınız şimdiden geçmiş olsun

nyancat

Mama kabını su kabını kaldırın mamayıda mümkün olduğunca uzağa saklayın çünkü kokusunu alıyorlar onun dışında bende çok korkmuştum bütün gece uyutmayacak sanmıştım ama ilk başta ağladı sonra sabah 5 e kadar falan ses çıkarmadı uyanık olduğunuzda zaten dikkatini oyun oynayarak falan dağıtırsınız şimdiden geçmiş olsun

yaseminece

Güncel