Kedimi Sokak Kedisi Çırmaladı. Yemek Yemiyor Kuyruğu Şişti

mervevehubble

Arkadaşlar kedimi anneme bırakmıştım o da bahçe kapısını açık bırakmış sokak kedisi bizimkinin kuyruğunu tırmalamış. Annem veterinere götürmüş kuyruğu biraz şişti diye antibiyotik yapmışlar dün akşam. Bugün de iştahsızmış bi kaşık yemiş sadece bapıcaz sorun mudur bu :(

2 CEVAP

Cemrecookie

Korktuğu için yemiyor olabilir bizimkide dayak yedi veterinerimiz korkudan yemek yemeyebilir saklanabilir bir iki güm dedi gecmezse o zaman endişelenirsiniz

senaau

Bir sorun olcagini sanmiyorum zaten kuyruğu için hekim görüp gerekeni yapmış yemek yememesi vs korktuğu için olabilir. Ev kedisi sokağa çıkmanın korkusunu ayrı başka kedinin saldırması korkusunu ayrı yaşayıp stres olmuştur. Kediler zaten en ufak şeyden stres olabiliyor ve bu da istahlarini etkiliyor direkt