Lütfen Bakabilirsin Misiniz?

Slp

Böyle bir şeyle karşılaşan ya da ne olduğunu bilen biri var mı? Ne yapabilirim?

5 CEVAP

Fotoğraf net değil fakat apseye benziyor. Bir sokak kedimde yaşadım bu durumu. Veterinere götürülmeli. Apse boşaltılıp temizlenmeli eğer apse ise. Yine de ne olduğunu kesin olarak öğrenmek için de veteriner muayenesi gerekli.

Slp

Bulaşıcı sanırım birkaç gün önce yine bir kedide gördüm ben sabah götürene kadar kendi kaşıyıp patlatmıştı. Teşekkür ederim cevabınız için🙏🏾

Slp

Benim de baktığım bir sokak kedisi dün biraz şişlik vardı bugün iltihap dolu gibi. Ama bir yerde gördüm daha kötü bir hastalık yazıyordu ondan dolayı korktum. Yarına kadar rahat olmak istedim sadece

Benim de sokak kedimin bu sekilde çene altindaydi. Kaşıyarak patlatmıştı. O patlatana kadar açıkçası ben fark edemedim. Fotoğraftan bakınca da net olmasa da apseye benzettim. Umarım ciddi bir sorun değildir

senaau

Bence de apseye benziyor. Veteriner hekime götürürseniz tamamen boşaltıp kullanmanız için antibiyotikli bir merhem verir diye düşünüyorum. Bu şekilde mikrop kapıp kötü olabilir. Hem muhtemelen ateş vs de yapıyordur.