Kedi Mamaları Çok Kaliteli Güzel Ama;

AhmetElif

Kedi mamaları çok kaliteli güzel hizmet veriyorsunuz ama 500 liralar varan ücret artık bizi çok sarsıyor.Kaliteli mamadan ödün vermek istemiyoruz yavrularımızın sağlığı için fiyatlar aşırı yüksek seviyede

4 CEVAP

cat_expert

Mamaların büyük kısmı ithal olduğundan ve ithal ürünler dolar-euro ile geldiğinden ve bizim paramız bu para birimlerine karşı değer kaybettiği için fiyatların astronomik seviyeye ulaşması gayet normal. Üstüne satıcıların lojistik, işçi ücretleri, mekan depo kiraları, elektriği v.s. fiyatların sürekli yükselmesine neden oluyor.

Yani fiyatlar için satıcıları değil baştakilere şikayette bulunmalısınız. 18 yaşından küçük iseniz babanıza annenize abinize ablanıza bu durumdan bahsedebilirsiniz, oy tercihlerini gözden geçirebilirler.

aycylmz

Evet ithal mamalar pahalanıyor ama yerli mamalarında ondan kalır yanı yok artık. Fiyat artışı aynı maalesef.

senaau

12-15 kg lik paketler alirsaniz kilo olarak daha uyguna gelir. Bir de bazen bazı Petshop sitelerinde çok iyi indirimler oluyor onları takip edin

ozge1985

10 kg ve üzeri aldıgınızda fiyat çok çok uyguna geliyor. İnternette devamlı indirimler oluyor takip edin.