2 Aylık Kediye Royal Canin Kitten Mı Baby Ve Mother Cat

Ahmetss

Merhaba 2 aylık kedime royal canin kitten ile besliyorum sizce baby ve mother cat olana geçmeli miyim? yoksa problem olmadan 1 yaşına gelene kadar kitten ile beslemeye devam mı etmeliyim

2 CEVAP

amillaaa

İki ürünün analitik bileşenlerini karşılaştırdım, babycat modeli çok daha yüksek oranda yağ içeriyor, bu da daha fazla enerji vermesi anlamına geliyor. Bildiğim kadarıyla zaten bu ürünün temel kullanım sebebi hızlı bir büyüme sağlamak. Ayrıca kısmen daha yüksek vitamin ve omega değerleri içeriyor. Bence aralarındaki en büyük fark babycat'in taneciklerinin dişleri yeni çıkmakta olan yavruların kolayca yiyebilecek şekilde tasarlanmış olması fakat sizin kediniz halihazırda kitten mamasını yiyebiliyorsa bu özelliğe ihtiyaç duyacağınızı düşünmüyorum. Dolayısıyla kitten versiyonundan devam edebilirsiniz. Şahsen ben iki ürünü de tercih etmezdim ama ikisi arasındaki en büyük farkları söylemiş oldum ^_^

Kedylgirl

Biz 1 yaşına gelene kadar baby Mother kullandık kitten biraz büyük gelebilir