Natural Bastet - Bigcat Topaklanan Kedi Kumu

Esperas

Merhaba, ben yıllardır bentonit kedi kumu kullanıyorum fakat son sahiplediğimiz kedimizin kuma karşı alerjisi olduğunu fark ettik. Veterinerimiz bir marka önermedi. Bu yüzden çam peleti kullananlar marka konusunda yrdımcı olabilir mi acaba? Bir de yaklaşık bir aya kadar bebeğimiz olacak. Kedi ya da kuma karşı alerjisinin olmasından çok korkuyorum. O zamana kadar minik canlarımın yeni kumlarına alışmasını sağlamak istiyorum

3 CEVAP

Selenay1

Hepsi hemen hemen aynı zaten yalnız bigcat in 3 farklı tanecik boyutu var onun kumunu seç mi ne öyle bir paketi var ondan alıp büyük taneli mi orta mı küçük mü karar verebilirsiniz ona göre marka seçersiniz mesela natural bastet bir tık daha küçük taneli ama uzun tüylü kedilere de büyük taneli öneriyorlar

Esperas

Teşekkür ederim,göz önünde bulunduracağız mutlaka

Ryhn12

Lavimo Çam Peleti.Elekli tuvaletle kullanırsanız çok pratik olur.Zaten çuvalı açınca çam kokusu alıyorsunuz.Tuvaletini her gün eleyip alta dökülenleri klozete atıyorum,alttaki kabı yıkıyorum.1 haftada da komple temizliyorum.Benim kedimin de gözünde alerji vardı,bende de vardı.Su anda iyiyiz.Koku tutması bentonit kadar iyi değil ama dibine çok yaklaşınca hafif koku oluyor.Normalde evde koku yok,misafirler sizin ev hiç kokmuyor diyor öneririm.