Kedimin Poposundan Kokulu Seffaf Sivi Cikiyor Hasta Mi?

quoiqoi

genelde cok oynadigimizda sıkıldığında cikariyor baya yogun bir kokusu oluyor o kokuyu gidermek icin çamaşır suyu kullaniyoruz hatta. anus kismindan cikan seffaf bir sıvı saglik sorunu belirtisi midir?

4 CEVAP

Merhaba

2 sorum var.
1.si kediniz kısır mı?
2.si Çamaşır suyunu nerede ve naıl kullanıyorsunuz?

Kedilerin anüs çevresinde anal keseleri bulunuyor. Enfeksiyon kapmış olabilir. Bir veterinere gösterip bilgi almak en doğrusu olacaktır.

Arjinn

Anal kese iltihabı olabilir ve tedavi edilmezse kronikleşebiliyor demişti veteriner hekimimiz. Bence vakit kaybetmemelisiniz.

Deniz1741

Yoğun kokulu sıvı çıkması anal kese belirtilerinden. Eğer kediniz kısır değilse de olabilir bu durum. Her iki durumda da veterinere gidilmesi gerekiyor. Bence vakit kaybetmeyin.

gokhansultan

Normalde anal keseden arada bir şeffaf mukus gelir ama kokusuz olur. eğer kokuyorsa iltihaplanmış demektir.