Kedim 15 Gün Bizsiz Kalacak

aliyea

Merhabalar arkadaşlar 15 günlük bir tatile çıkacağız. Kedimi karşı komşum hergün gelip bir saat kontrol edip ihtiyaçlarını karşılayacak. Ama aklım hep oğluşumda bi sıkıntı olur mu sizce

2 CEVAP

Merhaba

Lütfen evde kazaya uğrayabileceği birçok şeyi kaldırın. Yakın zamanda kedimiz sinek kovalarken peteğe tırnağından asılı kaldı. Evde kimse olmasa kurtulması imkansızdı.Veterinerimiz parmağını kaybeden kedilerin bile olduğunu söyledi. Peteklerinizin ızgaralarını falan kapatıp bantlayın ki Allah korusun böyle bir olay yaşanmasın.

mrssekola

Bırakmasanız daha iyi tabii. Üzülecektir. Her gün kontrol edilecekse aç kalma susuz kalma durumu olmaz bu nedenle korkmayın. Ama psikolojik olarak etkilenir. Döndüğünüzde koltuğun altına girme vb. Tepki gösterebilir. Komşunuzdan ricam o bir saat içinde bol bol sevgi göztersin. İyi tatiller