Cinsi Nedir

eymensen

Ne olabilir arkadaşlar

13 CEVAP

eltarcin

Kulak,Göz = BS
Ama tüyler ve kürk yapısı beni şüpheye düşürüyor.Şu an baktım.British Shothair ve black silver shaded karışımı gibi görünüyor.Hatta kesin gibi. Kısaca @Heiter'a katılıyorum :D
(Bu arada kediniz çok tatlı Maşallah.Nazar değmesin :) )

eymensen

malesef seceresi yok o yüzden soruyorum

Heiter

Görüntü itibariyle tipik bir BS. Ama Scottish Straight de olabilir. Onu bilemeyiz yani.

Heiter

Her renk ve desende olabilir BSler. Ona takılmamak lazım. Onun dışında; tüyleri kısa zaten. Boyun altının kabarık olması da normal. Kafanızı karıştırmasın yani.

Heiter

Rengini doğru görüyorsam eğer: British Shorthair - Black Silver Shaded.
Fakat sadece görüntüde böyle. Şeceresini bilmeden bir şey diyemeyiz.

eymensen

Kürkü benide kafamı karıştıran göğsünde ve patisinin çok az bi kısmında turuncu kısım bulunmakta annesi yada babada goldenlık mı vardı acaba

eymensen

tamamdır çok teşekkürler 4-5 aylık olduğunu tahmin ediyorum ama daha büyük olma ihtimali var mı yaşı konususndada tam bir bilgimiz yokta

Heiter

Cinsiyeti nedir? Ona göre tahminde bulunayım.

eymensen

erkek

Heiter

En az 5 aylık olduğunu düşünüyorum. Sadece tahmin bu.

eymensen

anladım teşekkürler kısırlaştırma konusunda en azından 1-2 kere çiftleştirmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım

selenide

Kediniz burdan göründüğü üzere European Shorthair cinsi. Kulak yapısı burdan daha büyük ve uzun görünüyor bu yüzden böyle bir fikir yürüttüm. Diğer adı İsveç ev kedisi. Ataları ise Mısır ve Suriye kedileridir. Patili günler dilerim :)

eymensen

emin misiniz European Shorthair kedisinin bu renklerini internette arattığım da hiç göremedim de