Kedi Kumu Ayağına Yapışıyor Her Yere Dağılıyor

gulayk7

Kedimin ayağına kumlar yapışıyor temizleme alışkanlığı da çok yok arkasında dolaşmak zorunda kalıyorum. Ne yapabilirim

3 CEVAP

ozge1985

Ben kalın kum tercih ediyorum patılerıne sıkışmıyor

sakizthecat

hem kalın kum hem de kum önü elekli paspas koyarsanız azalıyor bir de eger kapali tuvalet kullaniyorsanız kedinizin girebilecegi sekilde bosluk bırakıp duvara dogru cevirin tuvaletten sonra cogu kedi kosmaya basladigi icin daha cok dagiliyor

aysenur2516

iri taneli veya krıstal kum tercih edebilirsiniz. ancak kristal kumu aratırıp öyle alın derim. tuvaletini banyo gibi yerlere koyarak eve yayılmasını önleyebilirsiniz banyodan cıkıp evin içine girene kadar ayagında kı kumları banyoya dokmüş oluyor banyonun temizliği evden daha kolay oluyor ek olarak tuvaletinin mesafesini birazdaha uzatın mesela hemen kapının dıbınde degıl de en kosede olsun kı odaya gırene kadar patilerinde ki kumlar düşmüş olsun